ТОВ "Інексгран", информация о компании

Маємо нагоду сповістити Вам про те, що за період свого існування компанія ТОВ «Інексгран» зарекомендувала себе як висококваліфікована організація у сфері каменеобробки та монтажу кам’яних виробів.
Спеціалісти та робітники ТОВ «Інексгран» приймали участь в будівництві та реконструкції таких об’єктів як: «Будинок з химерами» по вул.Банкова, 10 в м.Києві, парк «Перемога» у Дніпровському р-ні м.Києва, Київський академічний театр ляльок по вул.Грушевського, 1а, «Історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» в с.м.т.Батурин, Адміністративний будинок ВР по вул.Садова, 3а в м.Києві, Садиба П.Орлика по вул.Шовковичній, 1/3 в м.Києві, парк національного технічного університету (КПІ) в Солом’янському р-ні м.Києва, парк партизанської Слави в Дарницькому р-ні м.Києва, церква Різдва Христового на Поштовій площі та у Оболонському р-ні м.Києва, «церва на воді» на Подолі у м.Києві, вхід в Ближні та Дальні печери Києво-Печерської лаври, офісно-житлові приміщення в м.Києві та ін.
Наявність виробничих потужностей у м.Коростишів Житомирської області, можливості імпортування виробів з-за кордону дозволяє впроваджувати гнучку цінову політику та пропонувати великий спектр видів робіт та продукції. Це дозволяє задовольнити потреби вибагливих клієнтів не залежно від об’ємів та складності виробів. Високий професіоналізм співробітників ТОВ «Інексгран» при цьому гарантують якісне виконання робіт та якісну продукцію у рамках відповідного бюджету та в реальні строки. А наявність готових виробів на складі дає можливість прискорити виконання замовлень.
Завдяки високотехнологічному обладнанні наша компанія має можливість виготовити та доставити на об’єкт до 2500 м2 в місяць готової продукції з українських порід природного каменю. Також, завдяки партнерам з різних країн світу маємо можливість поставляти різноманітну продукцію з усього світу в необмеженій кількості і поставлений строк на замовлення замовника.
Спеціалісти компанії співпрацюють з архітекторами проектів, виїжджають на об’єкти для прийняття відповідних рішень, плідно співпрацюють з представниками замовника та субпідрядними організаціями, що свідчить про високий рівень професійності та кваліфікації.
Перелік продукції з природного каменю та послуг по його обробці необмежений та прораховується у відповідності до конкретного проекту.
Компанія має можливість змонтувати поставлені вироби.

Товары и услуги которые мы предоставляем

изделия из гранита и мрамора любой сложности и в любых количествах. Ступени, балясины, перила, мощение, полы, подоконники, столешницы, камины и др. Монтаж.

Название компании:
ТОВ "Інексгран"

Контактное лицо:
Алексей Бокий

Адрес компании :
Киев, м. Київ

Телефоны:
0979885122, 0983962031, 5348250

Тип деятельности компании:
Производитель

Форма собственности:
Общество с Ограниченной Ответственностью

Сайт компании:

Товары и услуги

Контактная информация

ТОВ "Інексгран"

Контактное лицо: Алексей Бокий

Телефоны: 0979885122, 0983962031, 5348250

Адрес: Киевская обл., Киев, м. Київ

Написать нам

Следите за обновлениями

Сайт работает на платформе UA Build

© 2018 ТОВ "Інексгран". All rights Reserved

Сообщить о плохом содержании

Вверх