Монтаж гранитных и мраморных изделий. Изготовление., Киев

Монтаж гранитных и мраморных изделий. Изготовление.

Информация о услуге

Стоимость: 180,00 Грн. / кв. м.
Заказать услугу
Компания предлагает услуги по монтажу и производству изделий из гранита и мрамора. Гарантируем высокое качество работы и изделий.

Монтаж гранитных и мраморных изделий. Изготовление.. Детальное описание услуги

Шановні добродії !
Маємо нагоду сповістити Вам про те, що за період свого існування компанія ТОВ «Інексгран» зарекомендувала себе як висококваліфікована організація у сфері каменеобробки та монтажу кам’яних виробів.
Спеціалісти та робітники ТОВ «Інексгран» приймали участь в будівництві та реконструкції таких об’єктів як: «Будинок з химерами» по вул.Банкова, 10 в м.Києві, парк «Перемога» у Дніпровському р-ні м.Києва, Київський академічний театр ляльок по вул.Грушевського, 1а, «Історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» в с.м.т.Батурин, Адміністративний будинок ВР по вул.Садова, 3а в м.Києві, Садиба П.Орлика по вул.Шовковичній, 1/3 в м.Києві, парк національного технічного університету (КПІ) в Солом’янському р-ні м.Києва, парк партизанської Слави в Дарницькому р-ні м.Києва, церква Різдва Христового на Поштовій площі та у Оболонському р-ні м.Києва, «церва на воді» на Подолі у м.Києві, вхід в Ближні та Дальні печери Києво-Печерської лаври, Офісно-житлові приміщення в м.Києві та ін.
Спеціалісти компанії співпрацюють з архітекторами проектів, виїжджають на об’єкти для прийняття відповідних рішень, плідно співпрацюють з представниками замовника та субпідрядними організаціями, що свідчить про високий рівень професійності та кваліфікації.
Перелік продукції з природного каменю та послуг по його обробці необмежений та прораховується у відповідності до конкретного проекту.
Компанія має можливість змонтувати поставлені вироби.

Контакты поставщика

Телефоны:
0979885122
; 0983962031
; 5348250

Монтаж гранитных и мраморных изделий. Изготовление., добавлена на сайт 1 апр. 2012 г.
  • Похожие услуги других компаний

Товары и услуги

Контактная информация

ТОВ "Інексгран"

Контактное лицо: Алексей Бокий

Телефоны: 0979885122, 0983962031, 5348250

Адрес: Киевская обл., Киев, м. Київ

Написать нам

Следите за обновлениями

Сайт работает на платформе UA Build

© 2018 ТОВ "Інексгран". All rights Reserved

Сообщить о плохом содержании

Вверх